Zagrożenia w ruchu:
Dyspozytor 24h
 PODSTAWOWE INFORMACJE:

godziny pracy: pon.-pt. 715-1515

kasa: pon.-pt. 1030-1430

sekretariat: (32) 396 97 00
dyspozytor: 795 550 347

Jesteś na archiwalnej stronie Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów. Od 20 lipca 2022 roku strona Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów znajduje się pod adresem www.mzdim.bytom.pl

Uwaga kierowcy! Utrudnienia drogowe na ul. Kolejowej

W związku z remontem nawierzchni drogowej wjazdu na dworzec autobusowy przy ul. Kolejowej, z czwartku na piątek /z 21 na 22 lipca/ do niedzieli 24 lipca wystąpią utrudnienia drogowe na odcinku od skrzyżowania ul. Kolejowej z ul. Wyczółkowskiego do zjazdu z ul. Kolejowej do dworca autobusowego.

W związku z remontem nawierzchni jezdni nieprzejezdne będą prawy oraz środkowy pas ruchu od skrzyżowania ul. Kolejowej z ul. Wyczółkowskiego do zjazdu z ul. Kolejowej do dworca autobusowego. Tym samym nie będzie również możliwości skrętu z ul. Kolejowej do Centrum Handlowego „Auchan” /dojazd będzie możliwy tylko od strony ul. Chrzanowskiego/ oraz do stacji paliw „Orlen” przy ul. Kolejowej.

Uwaga! Prace będą realizowane w zależności od panujących warunków atmosferycznych. Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności i stosowanie się do zmian w organizacji ruchu.
Z kolei od poniedziałku, 25 lipca do piątku 29 lipca będą realizowane cząstkowe naprawy nawierzchni jezdni na pozostałym odcinku ul. Kolejowej, począwszy od skrzyżowania z ul. Wrocławską.