Zagrożenia w ruchu:
Dyspozytor 24h
 PODSTAWOWE INFORMACJE:

godziny pracy: pon.-pt. 715-1515

kasa: pon.-pt. 1030-1430

sekretariat: (32) 396 97 00
dyspozytor: 795 550 347

Jesteś na archiwalnej stronie Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów. Od 20 lipca 2022 roku strona Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów znajduje się pod adresem www.mzdim.bytom.pl

Nowe tereny inwestycyjne w Rozbarku skomunikowane z ul. Siemianowicką

inw01Warta 700 tys. zł inwestycja związana z budową 193-metrowego odcinka drogi dojazdowej do terenów inwestycyjnych została zakończona. Dzięki nowo wybudowanej drodze skomunikowane zostały tereny przemysłowe przy ul. Siemianowickiej. Wkład w finansowanie miał jeden z inwestorów, który na jednej z tamtejszych działek już zaczął prace związane z budową hal magazynowo-usługowych.

Wybudowana droga posiada jezdnię o szerokości 6 metrów, wzdłuż której powstał jednostronny chodnik szeroki na 1,65 metra. Na całej długości drogi ruch zabezpieczony został barierkami. Miejski Zarząd Dróg i Mostów wykonał też w 2020 r. kanalizację deszczową i sanitarną wyposażoną w studnie rewizyjne oraz wpusty deszczowe. Droga została oświetlona energooszczędnymi oprawami LED.

Nowe możliwości inwestycyjne

inw02

Inwestycja związana z budową drogi dojazdowej do terenów przemysłowych przy ul. Siemianowickiej otwiera kolejne możliwości przyciągnięcia nowych przedsiębiorców w ten rejon naszego miasta. Dobra lokalizacja w sąsiedztwie drogi krajowej nr 94 oraz bliskość alei Jana Pawła II umożliwia świetne skomunikowanie projektowanych inwestycji.