Zagrożenia w ruchu:
Dyspozytor 24h
 PODSTAWOWE INFORMACJE:

godziny pracy: pon.-pt. 715-1515

kasa: pon.-pt. 1030-1430

sekretariat: (32) 396 97 00
dyspozytor: 795 550 347

Jesteś na archiwalnej stronie Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów. Od 20 lipca 2022 roku strona Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów znajduje się pod adresem www.mzdim.bytom.pl

Uwaga mieszkańcy Domków Fińskich. Od dzisiaj będą wzmacniane oraz wyrównywane drogi gruntowe

Uwaga mieszkańcy Domków Fińskich. Od 23 maja będą wzmacniane oraz wyrównywane drogi gruntoweOd dzisiaj na osiedlu Domków Fińskich w Miechowicach przy ul. Francuskiej rozpoczną się prace drogowe polegające na wzmocnieniu oraz wyrównaniu dróg gruntowych. Wszystkie prace będą realizowane w ramach umowy, jaką Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Bytomiu zawarł z wykonawcą na bieżące utrzymanie nawierzchni jezdni w 2022 roku.

W pierwszej kolejności prace będą wykonywane na ulicy: części ulicy Dzierżonia, Leszczynowej, 8 Marca, Bukowej, Dębowej, Świerkowej, Olchowej oraz na łączniku między ulicą Bukową a Olchową. Po zrealizowaniu tych prac, wykonawca będzie prowadził prace również na ulicy Jesionowej i Cisowej. 

Prosimy pieszych oraz kierowców o zachowanie ostrożności w trakcie prowadzonych prac. Przewidywane zakończenia robót drogowych planowane jest na koniec lipca br.