Zagrożenia w ruchu:
Dyspozytor 24h
 PODSTAWOWE INFORMACJE:

godziny pracy: pon.-pt. 715-1515

kasa: pon.-pt. 1030-1430

sekretariat: (32) 396 97 00
dyspozytor: 795 550 347

Jesteś na archiwalnej stronie Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów. Od 20 lipca 2022 roku strona Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów znajduje się pod adresem www.mzdim.bytom.pl

Wiosenne sprzątanie w mieście. Trwa czyszczenie wiat przystankowych, szaletów miejskich i przejść podziemnych.

Wiosenne sprzątanie w mieście. Trwa czyszczenie wiat przystankowych, szaletów miejskich i przejść podziemnych.W związku z nadejściem wiosny Miejski Zarząd Dróg i Mostów prowadzi prace polegające na czyszczeniu miejsc użyteczności publicznej.
W zeszłym tygodniu zakończono czyszczenie elewacji szaletów automatycznych zlokalizowanych na placu Wolskiego, placu Sikorskiego oraz w Parku Kachla vis a vis ul. Wallisa. Zakończono również mycie 43 wiat przystankowych komunikacji miejskiej będących w utrzymaniu Gminy jak również zweryfikowano ich stan techniczny. Ukończono również oczyszczanie przejść podziemnych przy ulicy Kolejowej, ul. Arki Bożka oraz ul. Witczaka. Obecnie prowadzone są prace w przejściu podziemnym m. in. na ul. Miechowickiej. Do chwili obecnej zostały oczyszczone przejścia podziemne przy ulicy Kolejowej, ul. Arki Bożka oraz ulicy Witczaka.


Wiosenne sprzątanie w mieście. Trwa czyszczenie wiat przystankowych, szaletów miejskich i przejść podziemnych.Wiosenne sprzątanie w mieście. Trwa czyszczenie wiat przystankowych, szaletów miejskich i przejść podziemnych. Wiosenne sprzątanie w mieście. Trwa czyszczenie wiat przystankowych, szaletów miejskich i przejść podziemnych. Wiosenne sprzątanie w mieście. Trwa czyszczenie wiat przystankowych, szaletów miejskich i przejść podziemnych. Wiosenne sprzątanie w mieście. Trwa czyszczenie wiat przystankowych, szaletów miejskich i przejść podziemnych. Wiosenne sprzątanie w mieście. Trwa czyszczenie wiat przystankowych, szaletów miejskich i przejść podziemnych. Wiosenne sprzątanie w mieście. Trwa czyszczenie wiat przystankowych, szaletów miejskich i przejść podziemnych. Wiosenne sprzątanie w mieście. Trwa czyszczenie wiat przystankowych, szaletów miejskich i przejść podziemnych. Wiosenne sprzątanie w mieście. Trwa czyszczenie wiat przystankowych, szaletów miejskich i przejść podziemnych. Wiosenne sprzątanie w mieście. Trwa czyszczenie wiat przystankowych, szaletów miejskich i przejść podziemnych. Wiosenne sprzątanie w mieście. Trwa czyszczenie wiat przystankowych, szaletów miejskich i przejść podziemnych.