Zagrożenia w ruchu:
Dyspozytor 24h
 PODSTAWOWE INFORMACJE:

godziny pracy: pon.-pt. 715-1515

kasa: pon.-pt. 1030-1430

sekretariat: (32) 396 97 00
dyspozytor: 795 550 347

Jesteś na archiwalnej stronie Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów. Od 20 lipca 2022 roku strona Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów znajduje się pod adresem www.mzdim.bytom.pl

Wymiana zniszczonych elementów i opraw oświetlenia dekoracyjnego na Placu Grunwaldzkim oraz przy ulicy Rycerskiej

Wymiana zniszczonych elementów oświetlenia na placu Grunwaldzkim przed i poGmina Bytom w ostatnim tygodniu dokonała wymiany zniszczonych elementów i opraw oświetlenia dekoracyjnego na Placu Grunwaldzkim oraz przy ul. Rycerskiej.
Na Placu Grunwaldzkim stare lampy nadszarpnięte zębem czasu zostały wymienione na źródła światła typu LED, natomiast zmatowiałe szyby zostały zdemontowane i zastąpione nowymi. Barwa światła została dobrana w ten sposób, żeby światło tworzyło atmosferę przytulności. Dzięki temu oświetlenie jest bardziej estetyczne i wzrosła jego jakość.  


Przy ul. Rycerskiej dokonano wymiany opraw z sodowych na energooszczędne typu LED. Poprzednie lampy ulegały częstej awarii. W związku z budową nowego oświetlenia przy ul. Dworcowej oprawy zostały przeniesione na ul. Rycerską. Kolejne oprawy parkowe z ul. Dworcowej będą sukcesywnie przenoszone do Parku Amendy w Łagiewnikach.
Wymiana oświetlenia zapewni niższe zużycie energii przez Gminę i dłuższą żywotność lamp. Technologia LED to ekologiczne źródła światła bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Wymiana zniszczonych elementów oświetlenia na placu Grunwaldzkim przed i po Wymiana zniszczonych elementów oświetlenia na placu Grunwaldzkim przed i po Wymiana zniszczonych elementów oświetlenia przy ulicy Rycerskiej przed i po