Zagrożenia w ruchu:
Dyspozytor 24h
 PODSTAWOWE INFORMACJE:

godziny pracy: pon.-pt. 715-1515

kasa: pon.-pt. 1030-1430

sekretariat: (32) 396 97 00
dyspozytor: 795 550 347

Jesteś na archiwalnej stronie Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów. Od 20 lipca 2022 roku strona Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów znajduje się pod adresem www.mzdim.bytom.pl

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY WPROWADZENIA TYMCZASOWEJ ZMIANY ORGANIZACJI NA UL.GWARECKIEJ

Ulica GwareckaW związku z rozpoczynającymi się pracami związanych z remontem ulicy Gwareckiej, Miejski Zarząd Dróg i Mostów z siedzibą w Bytomiu informuje, że w dniu 19 kwietnia 2022 r. zostanie wprowadzona tymczasowa zmiana organizacji ruchu polegająca m.in. na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego na odcinku od skrzyżowania z ulicą Kruszcową w kierunku skrzyżowania z ulicą Tramwajarzy. 

Kierowcy dojeżdżający do ulicy Gwareckiej ulicami Stawową oraz Tramwajarzy będą kierowani w stronę skrzyżowania z ulicą Powstańców Śląskich, natomiast kierowcy dojeżdżający od strony skrzyżowania z ulicą Powstańców Śląskich będą kierowani w stronę ulicy Tramwajarzy. W ramach planowanego do wprowadzenia etapu, nie będzie także możliwości wjazdu od strony ulicy Gwareckiej na parkingi zlokalizowane przy sklepie LIDL, jednak pozostanie dostępne skomunikowanie na te tereny od strony ulicy Witczaka. Z uwagi na to, że I etap robót zakłada prowadzenie prac po wschodniej stronie ulicy Gwareckiej, należy spodziewać się barier zamykających ruch pieszy po tej stronie ulicy oraz tablic kierujących na sąsiedni chodnik po drugiej stronie ulicy. Prędkość przejazdu wzdłuż strefy robót zostanie ograniczona do 30km/h.
Prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Ulica Gwarecka Ulica Gwarecka